Közművek (rezsi)

közművek

Digi (Tv, telefon, interenet)

Székhely címe: 4400 Nyíregyháza, Szent István utca 59.

E.ON Tiszántúli Régió

Ügyfélszolgálati iroda: 4400 Nyíregyháza, Nagy Imre tér 1. Korzó üzletközpont
E-mail:araminfo@eon.hu, aramhalozat@eon.hu
Web: www.eon.hu

Nyírségvíz Zrt.

Cím: 4400 Nyíregyháza Tó u. 5.
Tel: (42) 523-600
Zöldszám: (80) 204-044
E-mail: nyirsegviz@mail.nyirsegviz.hu
Web:

NYÍRTÁVHŐ Kft.

Székhely: 4400 Nyíregyháza, Népkert u. 12.
E-mail: ugyfelszolgalat@tigaz.hu
Web: http://www.nyirtavho.hu/
Éjjel-nappali hibabejelentés: (42) 451-644

közművek

Telekom (telefon, TV, internet)

Cím: 4400 Nyíregyháza, Országzászló tér 10.
Telefon: (80) 639-026
Web: www.telekom.hu

Nyitvatartás:

H-P: 8:30-17:00
Sz: 8:30-12:00
közművek

UPC (TV, telefon, mobil, internet)

Cím: 4400 Nyíregyháza, Nagy Imre tér 1.
Levelezési címünk: 1462. Budapest Pf.: 477.
Telefonos elérhetőségünk belföldről: 1221

Ha egyedül érzed magad, ülj le a barátság-padra!

Egyszerű ötlet: egy különleges pad segít barátokat találni azoknak a gyerekeknek, akiknek nincs kivel játszaniuk, beszélgetniük. Te kipróbálnád?
Dr. Illés Nóra: Természetes házi gyógymódok megfázás ellen - mit tehetünk orrfolyás, köhögés, torokfájás esetén?

Épp hogy elindult az iskola máris betegek lettünk…, 5-10 nap hiányzás, nem csak a munkahelyek végett nagyon rizikós, de bepótolni sem túl egyszerű az iskolás gyerekeknek a kimaradt hatalmas óraszámokat. Ha megbetegszünk vagy a gyerekek betegednek le, fontos tudnunk, hogy nem csak gyógyszerekkel tudjuk a betegségeket kezelni, hanem nagyon sok gyógyhatású otthoni praktikákkal is segíthetjük a gyógyulást.
A reggeli indulás, kész káosz? - 20 egyszerűen megvalósítható ötlet, hogy jól induljon a nap

„Ha a reggel jól indul, jó lesz az egész napod” tartja ugyebár a mondás, de reggel annyiszor nem indul jól a napunk.  Mi szülők általában rohanunk, már a reggelünk is néha egy kész cirkuszi mutatvány, egyensúlyozunk a kötélen a reggeli rituálék között, kapkodunk, feszültek vagyunk, sürgetünk, néha veszekszünk, és néha elkésünk… De, hogy tudjuk mindezt elkerülni, és boldogabbá tenni a reggeli indulást? Fogadjátok szeretettel Jamrik Márta tanácsait.
Önállóan olvasna a gyermekem, de milyen könyvet válasszak neki?

Az olvasás maga, a titkok és kalandok világába való repülés. De hogy repüljön egy, az olvasást most kezdő gyerek? Különlegesen szerkesztett könyvekkel segíthetünk nekik. De milyen könyvet és hogyan válasszunk nekik?