Baba-mama programok

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Könyvtárak karácsonya

Idén is ünnepi programok hadával várja az érdeklődőket a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár. Mert alkotni és adni öröm!

Karácsonyi kézműves foglalkoztatásokkal várja a kicsiket és nagyokat egyaránt a Könyvtárak Karácsonyán, ahol Mikulásoktól kezdve, a hóembereken át sok egyéb figurát is készíthetnek majd a résztvevők. A kézzel készült alkotások nem csak remek ajándékok, de akár a karácsonyfák kedves színfoltjai és pontjai is lehetnek egyaránt.

Ünnepváró rendezvények Nyíregyházán, a Jósavárosi Művelődési Házban

Kézműves foglalkozás a karácsonyra hangolódás jegyében, Jósavárosi Családi Karácsony várja a városrész lakóit a következő hetekben.

Kaláka karácsonyi hangversenye

"Szabad-e bejönni ide betlehemmel?" - karácsonyi hangverseny a nyíregyházi evangélikus nagytemplomban.