Egyéb

Steril, apás szülő szett

• 1 szett zsilipruha (ing + kötős nadrág)
  • 1 pár cipővédő
  • 1 db gumis hajvédő
  • 1 db egészségügyi szájmaszk
  • 1 cs kézfertőtlenítő (Bradolife)
Interaktív vacsoraszínház - Világszám!

Kérjük, ne etesse a gyanúsítottakat!

Előkelő környezettel, sörkorcsolyával és desszerttel várunk rejtéllyel fűszerezett, interaktív előadásra!

Világszám!:
Az Éji Cirkusz társulatának munkavacsorája kellemes beszélgetéssel indul és gyilkossággal végződik. Önös érdekek, izgalmas hazugságok, szerelem és sok titok nehezíti az ügy felderítését.

Szakképzett Babysitter

Kisgyermekgondozó-nevelő végzettséggel, több éves szakmai tapasztalattal keresem azon új családot ahol szükség lenne gyermekük/gyermekeik felügyeletében egy megbízható személyre. Referenciákkal rendelkezem, gyakorlatom van ikerpárokkal,testvérpárokkal is. Felszabadult időm hétköznap sz-p napok 8 és 16 óra között.Saját autóval rendelkezem. Vigyáztam már 3 hónaposkortól 10 éves korú gyermekekre. Hosszú távú együttműködésre törekszem.
Szép Napot!

Szakképzett Babysitter

Szakképzetként (Kisgyermek nevelő-gondozó) vállalok gyermekfelügyeletet Pécsett.Hétköznaponként 8-16 óráig tudok segíteni, június 15-től. Több éves szakmai tapasztalattal( 0-10 éves korig). Több család gyermekére - gyermekeire is vigyázok, ahol igény szerint leinformálható vagyok! :)Hosszú távú együttműködésnek örülnék.Nem dohányzom.Legyen szép napotok!

Családi napközi

Debrecenben keresek családi NAPKÖZI ellátást 6 és 8 éves gyermekeim részére, előre láthatóan augusztus és szeptember hónapra. Egyházi és magán intézmény egyaránt megfelelő.

SZÜLŐKTŐL ÉRKEZŐ AJÁNLÁSOKAT IS NAGYON MEGKÖSZÖNÖK!

Gimnasztikai labda

Keresek legalább 60-65-ös gimnasztikai labdát. Ha nagyobb, az se baj.

szakképzett gyermekfelügyelő

Kedves Szülők!

Több éves tapasztalattal,referenciával,kisgyermeknevelői végzettséggel keresem új családomat ahol szükség lenne a segítségre. Heti (H-P) 2-3 napot min. 4 órában tudok vállalni gyermekfelügyeletet. Keressenek bizalommal.

Babakád állvány

Piskóta babakádhoz keresek állványt !

Szakképzett Babysitter!

Kedves Szülők! Több éves szakmai és saját tapasztalattal, keresem azon új családot ahol szükség lenne a segítségemre.Referenciát is küldhetek! 29 éves kisgyermekgondozó vagyok. Pécsen és környékén tudok segíteni. Ikrekre,csecsemőkre is vigyáztam már.    Privát üzenetben várom megkeresésüket!

Ár:1000ft/óra     Kótyánné Bognár Krisztina

Angol Tanárt keresek

Pécs Kertvárosban keresek angol tanárt, vagy angolul jól tudó egyetemistát.

4.-es gyerekem mellé.

tel: 06-30-492-5774

vagy: andi38324@gmail.com

bundazsák

Babakocsiba szerelhető bundazsákot keresek. KAISER vagy Filikid márka érdekelne, de szép állapotban más is jó lehet. Drapp vagy fekete esetleg barna színt részesítenék előnyben. Köszönöm

Mesék adventre – Hét ünnepváró történet

Mesélni és mesét hallgatni nagy ajándék kicsiknek és nagyoknak is. Ezek az értékes történetek segítenek ráhangolódni az ünnepekre, kiemelnek a hétköznapokból. Jó olvasást!
A karácsony nem marad el!

Ha nem is lesz olyan, mint a megszokott, attól még lehet szép és meghitt a karácsonyunk. Az ünnep öröme feltölt, erőt és reményt ad, amire most nagy szükségünk van...
Karácsonyvárás covid idején

Karácsonyvárás covid idején – Merry X-Mask!

Lockdown (lezárás) lett az év szava 2020-ban, ez világosan kifejezi, hogy miről is szólt az évünk. A világ a feje tetejére állt, de Te azért maradj pozitív! A teszted pedig legyen negatív!
Életre szóló kaland férfiaknak – XCC: Egy kihívás, ami megváltoztat

Azoknak a férfiaknak szól, akik ki akarnak lépni a mókuskerékből és választ keresnek életük kérdéseire, akik szellemi-fizikai kalandra, kihívásra és kiszakadásra vágynak. Valódi változásra. Három nap a vadonban egy titokzatos kalandtúrán. De mi az az XCC?