Aktuális programok

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Nyíregyházi programajánló

Ajánlj Te is programot!

Tudsz egy jó programot, ami még nem szerepel a weboldalunkon?

ÓVODAI BEIRATKOZÁS!!!

2019. április 29-30. (Hétfő – Kedd) 7.30-18.00 óra között

Húsvét és tavaszváró napok - a Föld napja a Katica Tanyán

április 17-23. (szerda, kedd) 9:00-20:00

A Föld napja alkalmából:

Húsvét nagypénteki bevásárlás a Búzán

2019. április 19.

Búza téri Piaccsarnok

Húsvéti kézműves foglalkozás

Az Andrássy -kastély Tiszadobon, április 19-22 között, négy napon át, kézműves húsvéti foglalkozásokkal várja a kedves látogatóit.

Nyuszi futás

Nyíregyházán 27 éve rendeznek családi sportnapot az ünnepek előtt. A Nyuszi futás idén április április 20-án várja az érdeklődőket a Városi Stadionban.

Húsvétváró szombat a Bikali Élménybirtokon

április 20. (szombat) 10:00–17:00

Tavaszköszöntő Kemencés Gasztrofesztiválunk első napján szabad tűzön készült ételekkel várnak szakácsaink. Mátyás király bikali birtokán közben életre kel a történelem. Majdnem egy tucat kézműves munkájába nyerhetsz betekintést. Légy fafaragó vagy mézeskalács készítő egy rövid időre. Látogasd meg kézműves kirakodó vásárunkat, ahol a régi hagyományok őrzőinek portékáiból vásárolhatsz. Először mutatjuk be a Lovagmese című új előadásunkat, melyben egy ifjú kalandjainak szemtanúi lehettek a lovaggá válás nehéz útján! A lovagi tornát a Katrix Horse Show kaszkadőrcsapata színesíti.

Bob herceg - PREMIER

2019.04.20.

Móricz Zsigmond Szinház

Nyiregyháza, Bessenyei tér 13

Húsvétvasárnap a Bikali Élménybirtokon

április 21. (vasárnap) 10:00–17:00

Tavaszköszöntő Kemencés Gasztrofesztiválunk második napján Húsvéti programunk keretében, találd meg a legtöbb csoki tojást és nyerd meg a tojáskereső versenyt.

Húsvéthétfő a Bikali Élménybirtokon

április 22. (hétfő) 10:00–17:00

A három napos időutazás utolsó napján a már kuriózumnak nevezhető Kurtizánképzésünk következő lépcsőfokával a Továbbképzéssel várunk. Kíváncsi vagy Zina milyen szerelmi praktikákat adhat még Neked? Most megtudhatod!

HÚSVÉTI JÁTSZÓHÁZ

2019. április 22.10.00-15.00

Nyírbátor - Fedeles lovarda és környéke

Ifjúsági hét

#milegyennyiregyen2.0. Ez a címe annak az Ifjúsági Hétnek, amely a húsvét utáni szerdán, április 24-én kezdődik, s melynek zárásaként a „Helló Nyíregyháza!” programjai között is elsősorban az ifjúság lesz a középpontban.

Csodapark

3D vetítés a Nyírbátori Kulturális Központban:
2019. április 24. (szerda) 17.00

HELLO NYIREGYHÁZA

Idén nyolcadik alkalommal rendezik meg a Helló Nyíregyháza! rendezvényt.

Pontos időpontja április 26. lesz!

Hangfürdő Darányi „Hangadó" Lászlóval

2019.04.26. 18:00

Alvégesi Művelődési Ház

Nyiregyháza, Honvéd u 41

Hagyomományos Gulyásfőző

Egész napos gulyásfőző rendezvényre várják a családokat április 27-én Borbányán.

Öko hétvége és Bárány napok a Katica Tanyán

április 27-28. (szombat-vasárnap) 9:00-20:00

nyomdázás PET palackkal – szerencse makkocska - birkanyírás, körmölés - cserépbárány

Nyíregyházi Waldorf - jótékonysági garázsvásár

2019.04.27. 11-18

Nyiregyháza, Kólcsey utca 8

Szulák Andrea

Különleges hangulatú estével várja közönségét Szulák Andrea április 27-én, a Váci Mihály Kulturális Központban. Az énekesnőt Bolba Tamás, Boegán Péter, Takács Donát és Tóth Gyula kíséri a színpadon.

Neoton Familia koncert

2019.04.27.

Continentál Aréna

Születésnap

A népies komédiát, amelyet május 4-én (19:00) mutatnak be Borbányán, Baranyi Ferenc A lónak vélt menyasszony című verses színművének felhasználásával a színház vezetője, Koroknai Zoltán írta és rendezte.

Anyák napi virágültetés

2019.május 3-án 15:00 Anyáknapi virágültetésre hivlak.
Nyiregyháza, Sóstófördői székelykapunál.
Szervezők:

IMAMI Egyesület - Nyiregyházimami

Lógjunk anyuval

Csöppségekkel a földünkért klub

NYIRVV

Anyák napja és középkori hétvége a Katica Tanyán

május 4-5. (szerda, kedd) 9:00-20:00

képeslap Anyának – medál készítése – címerfestés – kaloda és deres próba – íjászat – vívásoktatás – csatacsillag – és kelevézdobás  – hajítógép bemutató

Városnap

2019. május 17.