Hirdetési ajánlat - Nyíregyházimami

Hirdetési ajánlat

A nyiregyhazimami.hu weboldal elsősorban olyan vállalkozások számára biztosítja a bemutatkozás lehetőségét, melyek nyiregyházi és Szabolcs megyei kismamák és gyermekes családok számára nyújtanak szolgáltatásokat, forgalmaznak termékeket.

Miért érdemes a nyiregyhazimami.hu weboldalon elhelyeznie reklámját?

• Mert hirdetése közvetlenül a célcsoporthoz, a nyiregyhazi és Szabolcs megyei kismamákhoz és szülőkhöz jut el.
  • Mert sok energiát fordítunk marketingre és számos hasznos – és díjmentes - szolgáltatást nyújtunk látogatóinknak, ezzel biztosítva a magas látogatottságot.
  • Mert ha rendelkezik saját weboldallal, hozzásegítjük ahhoz, hogy többen tudomást szerezzenek róla, ha nem üzemeltet honlapot: a nyiregyhazimami.hu által mégis jelen lehet az interneten.
  • Mert a Nyiregyházimami Kártyával (melyet regisztrált felhasználóinknak biztosítunk) kedvezményeket nyújthat a családoknak, ezáltal bővítheti vevőkörét, növelheti forgalmát.
  • Mert ha tevékenysége több megyére kiterjedő, vagy országos: az Imami honlap csoport minden megyében jelenlévő weboldalai vannak segítségére terméke/szolgáltatása népszerűsítésében.

Megjelenési lehetőségek – nyiregyhazimami.hu

• Kategóriában elhelyezett hirdetés (bemutatkozás a tevékenységnek megfelelő címszó alatt)
  • Banner az oldalsávban - mini (160*160 pixel)
  • Banner az oldalsávban - normál (340*160 pixel)
  • Banner az oldalsávban - maxi (340*340 pixel)
  • Tartalmak feletti banner -  (390X150 px)
  • Tartalmak feletti banner (800X150 px)
  • Fejlécben megjelenő banner (700*150 pixel)
  • Megjelenés a Hírek, Magazin, Babát várok rovatban (PR cikk, plakát)
  • Részvétel pályázatainkban, játékainkban
  • Megjelenés Hírlevélben

Az Ön számára legkedvezőbb, egyedi ajánlat kidolgozásáért
  keressen az alábbi elérhetőségeken:

Horváth Marianna          Mobil: 70/583-6306
Kántor Adrienn              Mobil: 70/328-0421

Célunk a megyében élő családok minél teljesebb körű tájékoztatása, ennek érdekében gyermekes családoknak, kismamáknak szolgáltató, illetve részükre termékeket értékesítő vállalkozásoknak díjmentes bemutatkozási lehetőséget biztosíthatunk minimális adattartalommal. Az ingyenes bemutatkozás lehetőségéről és a minimális adattartalom köréről a honlap üzemeltetője minden esetben egyedileg dönt.

Ha egyedül érzed magad, ülj le a barátság-padra!

Egyszerű ötlet: egy különleges pad segít barátokat találni azoknak a gyerekeknek, akiknek nincs kivel játszaniuk, beszélgetniük. Te kipróbálnád?
Dr. Illés Nóra: Természetes házi gyógymódok megfázás ellen - mit tehetünk orrfolyás, köhögés, torokfájás esetén?

Épp hogy elindult az iskola máris betegek lettünk…, 5-10 nap hiányzás, nem csak a munkahelyek végett nagyon rizikós, de bepótolni sem túl egyszerű az iskolás gyerekeknek a kimaradt hatalmas óraszámokat. Ha megbetegszünk vagy a gyerekek betegednek le, fontos tudnunk, hogy nem csak gyógyszerekkel tudjuk a betegségeket kezelni, hanem nagyon sok gyógyhatású otthoni praktikákkal is segíthetjük a gyógyulást.
A reggeli indulás, kész káosz? - 20 egyszerűen megvalósítható ötlet, hogy jól induljon a nap

„Ha a reggel jól indul, jó lesz az egész napod” tartja ugyebár a mondás, de reggel annyiszor nem indul jól a napunk.  Mi szülők általában rohanunk, már a reggelünk is néha egy kész cirkuszi mutatvány, egyensúlyozunk a kötélen a reggeli rituálék között, kapkodunk, feszültek vagyunk, sürgetünk, néha veszekszünk, és néha elkésünk… De, hogy tudjuk mindezt elkerülni, és boldogabbá tenni a reggeli indulást? Fogadjátok szeretettel Jamrik Márta tanácsait.
Önállóan olvasna a gyermekem, de milyen könyvet válasszak neki?

Az olvasás maga, a titkok és kalandok világába való repülés. De hogy repüljön egy, az olvasást most kezdő gyerek? Különlegesen szerkesztett könyvekkel segíthetünk nekik. De milyen könyvet és hogyan válasszunk nekik?