Hirdetési ajánlat - Nyíregyházimami

Hirdetési ajánlat

A nyiregyhazimami.hu weboldal elsősorban olyan vállalkozások számára biztosítja a bemutatkozás lehetőségét, melyek nyiregyházi és Szabolcs megyei kismamák és gyermekes családok számára nyújtanak szolgáltatásokat, forgalmaznak termékeket.

Miért érdemes a nyiregyhazimami.hu weboldalon elhelyeznie reklámját?

• Mert hirdetése közvetlenül a célcsoporthoz, a nyiregyhazi és Szabolcs megyei kismamákhoz és szülőkhöz jut el.
  • Mert sok energiát fordítunk marketingre és számos hasznos – és díjmentes - szolgáltatást nyújtunk látogatóinknak, ezzel biztosítva a magas látogatottságot.
  • Mert ha rendelkezik saját weboldallal, hozzásegítjük ahhoz, hogy többen tudomást szerezzenek róla, ha nem üzemeltet honlapot: a nyiregyhazimami.hu által mégis jelen lehet az interneten.
  • Mert a Nyiregyházimami Kártyával (melyet regisztrált felhasználóinknak biztosítunk) kedvezményeket nyújthat a családoknak, ezáltal bővítheti vevőkörét, növelheti forgalmát.
  • Mert ha tevékenysége több megyére kiterjedő, vagy országos: az Imami honlap csoport minden megyében jelenlévő weboldalai vannak segítségére terméke/szolgáltatása népszerűsítésében.

Megjelenési lehetőségek – nyiregyhazimami.hu

• Kategóriában elhelyezett hirdetés (bemutatkozás a tevékenységnek megfelelő címszó alatt)
  • Banner az oldalsávban - mini (160*160 pixel)
  • Banner az oldalsávban - normál (340*160 pixel)
  • Banner az oldalsávban - maxi (340*340 pixel)
  • Tartalmak feletti banner -  (390X150 px)
  • Tartalmak feletti banner (800X150 px)
  • Fejlécben megjelenő banner (700*150 pixel)
  • Megjelenés a Hírek, Magazin, Babát várok rovatban (PR cikk, plakát)
  • Részvétel pályázatainkban, játékainkban
  • Megjelenés Hírlevélben

Az Ön számára legkedvezőbb, egyedi ajánlat kidolgozásáért
  keressen az alábbi elérhetőségeken:

Horváth Marianna          Mobil: 70/583-6306
Kántor Adrienn              Mobil: 70/328-0421

Célunk a megyében élő családok minél teljesebb körű tájékoztatása, ennek érdekében gyermekes családoknak, kismamáknak szolgáltató, illetve részükre termékeket értékesítő vállalkozásoknak díjmentes bemutatkozási lehetőséget biztosíthatunk minimális adattartalommal. Az ingyenes bemutatkozás lehetőségéről és a minimális adattartalom köréről a honlap üzemeltetője minden esetben egyedileg dönt.

Karácsonyvárás covid idején

Karácsonyvárás covid idején – Merry X-Mask!

Lockdown (lezárás) lett az év szava 2020-ban, ez világosan kifejezi, hogy miről is szólt az évünk. A világ a feje tetejére állt, de Te azért maradj pozitív! A teszted pedig legyen negatív!
Életre szóló kaland férfiaknak – XCC: Egy kihívás, ami megváltoztat

Azoknak a férfiaknak szól, akik ki akarnak lépni a mókuskerékből és választ keresnek életük kérdéseire, akik szellemi-fizikai kalandra, kihívásra és kiszakadásra vágynak. Valódi változásra. Három nap a vadonban egy titokzatos kalandtúrán. De mi az az XCC?
Ünnepre hangoló – Az asztalos keze

Volt egyszer nagyon régen egy kis falusi asztalosműhely. Egyszer, amikor a gazda nem volt otthon, a szerszámok nagygyűlést tartottak...
Gondolkodj, mielőtt kattintasz! – 8 tipp a biztonságos online vásárláshoz

Mire érdemes figyelni netes vásárlásnál? Mik a veszélyek? A fogyasztóvédelmi hatóság egy „kisokosban” foglalta össze hasznos tanácsait.