Hordozás kellékei

Brendon Babaáruház

Cím: Nyíregyháza, Pazonyi út 41.
Tel: 70/339-7000

Babashop Bababbolt

Cím: Nyíregyháza, Egyház u. 2.
Tel: 70/388-8822

Babavilág Gyermekáruház

Cím: Nyíregyháza, Agyag u. 10. (Bujtos Üzletház)
Tel: 42/449-608 30/545-3160

Csöppség Bizományos Bababolt

Cím: Nyíregyháza, Szent Miklós tér 7.
Tel: 42/238-169

Enikő Bababbolt

Cím: Nyíregyháza, Új u. 6.
Tel: 42/311-584

Zsebi Babaáruház

Cím: Nyíregyháza, Szegfű u. 56. (Plaza oldalával szembeni üzletsoron)
Tel: 20/516-0318

ASTI Bababolt Nyíregyháza

Cím: Nyíregyháza, Kosbor utca 4
Tel: 30/545-3160

Dr. Illés Nóra: Természetes házi gyógymódok megfázás ellen - mit tehetünk orrfolyás, köhögés, torokfájás esetén?

Épp hogy elindult az iskola máris betegek lettünk…, 5-10 nap hiányzás, nem csak a munkahelyek végett nagyon rizikós, de bepótolni sem túl egyszerű az iskolás gyerekeknek a kimaradt hatalmas óraszámokat. Ha megbetegszünk vagy a gyerekek betegednek le, fontos tudnunk, hogy nem csak gyógyszerekkel tudjuk a betegségeket kezelni, hanem nagyon sok gyógyhatású otthoni praktikákkal is segíthetjük a gyógyulást.
A reggeli indulás, kész káosz? - 20 egyszerűen megvalósítható ötlet, hogy jól induljon a nap

„Ha a reggel jól indul, jó lesz az egész napod” tartja ugyebár a mondás, de reggel annyiszor nem indul jól a napunk.  Mi szülők általában rohanunk, már a reggelünk is néha egy kész cirkuszi mutatvány, egyensúlyozunk a kötélen a reggeli rituálék között, kapkodunk, feszültek vagyunk, sürgetünk, néha veszekszünk, és néha elkésünk… De, hogy tudjuk mindezt elkerülni, és boldogabbá tenni a reggeli indulást? Fogadjátok szeretettel Jamrik Márta tanácsait.
Önállóan olvasna a gyermekem, de milyen könyvet válasszak neki?

Az olvasás maga, a titkok és kalandok világába való repülés. De hogy repüljön egy, az olvasást most kezdő gyerek? Különlegesen szerkesztett könyvekkel segíthetünk nekik. De milyen könyvet és hogyan válasszunk nekik?
Túléltük az első hetet!

Beindult a verkli, elkezdődött az iskola, de mi lesz később? Hogyan folytatódik? Mint tudjuk, a gyereknevelés nagy kaland, de most egy kicsit izgalmasabb a szokásosnál.