Mami szépség, egészség

Cím: Nyíregyháza, Hunyadi utca 53
Tel: 20/375-7232

Image Skincare

Cím: Nyíregyháza, Ószőlő u. 12.
Tel: 30/322-8887

Lukovics Fru-Fru Szépségszalon

Cím: Nyíregyháza, Dózsa György út 61.
Tel: 42/405-508

X&Y Kozmetika és Szépségszalon

Cím: Nyíregyháza, Gádor Béla u. 60.
Tel: 42/780-081 20/404-6426

Szépségfény Kozmetika

Cím: Nyíregyháza, Vay Ádám körút 4-6 II. emelet 209
Tel: 30/501-1700

Ízisz Szépségszalon

Cím: Nyíregyháza, Kossuth u. 56.
Tel: 30/367-8898 20/369-0866 20/384-7186 20/290-1019

Maya Kozmetika

Cím: Nyíregyháza, Ferenc krt. 9.
Tel: 20/966-9344

Viktória Szépségstúdiója

Cím: Nyíregyháza, Fazekas János tér 5.
Tel: 30/661-7431

Dr. Illés Nóra: Természetes házi gyógymódok megfázás ellen - mit tehetünk orrfolyás, köhögés, torokfájás esetén?

Épp hogy elindult az iskola máris betegek lettünk…, 5-10 nap hiányzás, nem csak a munkahelyek végett nagyon rizikós, de bepótolni sem túl egyszerű az iskolás gyerekeknek a kimaradt hatalmas óraszámokat. Ha megbetegszünk vagy a gyerekek betegednek le, fontos tudnunk, hogy nem csak gyógyszerekkel tudjuk a betegségeket kezelni, hanem nagyon sok gyógyhatású otthoni praktikákkal is segíthetjük a gyógyulást.
A reggeli indulás, kész káosz? - 20 egyszerűen megvalósítható ötlet, hogy jól induljon a nap

„Ha a reggel jól indul, jó lesz az egész napod” tartja ugyebár a mondás, de reggel annyiszor nem indul jól a napunk.  Mi szülők általában rohanunk, már a reggelünk is néha egy kész cirkuszi mutatvány, egyensúlyozunk a kötélen a reggeli rituálék között, kapkodunk, feszültek vagyunk, sürgetünk, néha veszekszünk, és néha elkésünk… De, hogy tudjuk mindezt elkerülni, és boldogabbá tenni a reggeli indulást? Fogadjátok szeretettel Jamrik Márta tanácsait.
Önállóan olvasna a gyermekem, de milyen könyvet válasszak neki?

Az olvasás maga, a titkok és kalandok világába való repülés. De hogy repüljön egy, az olvasást most kezdő gyerek? Különlegesen szerkesztett könyvekkel segíthetünk nekik. De milyen könyvet és hogyan válasszunk nekik?
Túléltük az első hetet!

Beindult a verkli, elkezdődött az iskola, de mi lesz később? Hogyan folytatódik? Mint tudjuk, a gyereknevelés nagy kaland, de most egy kicsit izgalmasabb a szokásosnál.