Legfrissebb termékek

Gyerekágy - szétszedhető, új függönnyel

Szétszedhető, használt gyerekágy a képeken látható állapotban és méretekkel. Hossza: 205 cm, szélessége 96 cm, magassága 112 cm, létra szélessége 35 cm, A függönyöket egyáltalán nem használtuk (az öntapadós csík még rajta van a tépőzáron). A függönyök mérete: 150x70 és 76x70. Az ár alkuképes. Máshol is hirdetem.
ÚJ! JÉGVARÁZS/FROZEN HABSZANDÁL, STRANDSZANDI 26/27

Új, sosem használt Jégvarázs habszandál.
26/27-es.
Személyesen átvehető. Postázom is. Utánvéttel nem küldöm.
TIMBERLAND női cipő 40-es

Gyönyőrűszép meggypiros jellegű TIMBERLAND 40-es női cipő, belső talphossz 25 cm. Eredeti ár töredékéért, kiváló állapotban. Postázás előreutalás után MPL csomagautomatába 890 Ft. Érdeklődni e-mailben lehet, ha hagysz egy telefonszámot, visszahívlak. websparrowweb kukac gmail pont com

Adidas 40 2/3 női cipő (hibátlan)

Eladó egy kitűnő állapotú Adidas 40 2/3 méretű női Adidas cipő. Belső talphossz 26 cm. Érdeklődni kizárólag e-mailben: websparrowweb@gmail.com. Ha írsz egy telefonszámot, visszahívlak. Postázás előreutalás után MPL csomagautomatába 890 Ft.
Pelenka torta

Ideális ajándék keresztelőre, babalátogatóba, névnapra, születésnapra.
Pelenkák és apróbb kiegészítők (babaruha, baba kozmetikumok, játék, plüss állat) egy ötletes ajándékban.
A kivitelezett torta színösszeállítása tetszés szerint választható.
Előzetesen egyeztetettt időpontban alapanyagok leadása, gyors határidő.
Örömmel várom szíves megrendelését!