Optika

Klinikoptik Szemészeti Centrum

Cím: Nyíregyháza, Szent István u. 8.
Tel: 20/572-8684

Szemfeny Optika

Cím: Nyíregyháza, Dózsa György u. 1.
Tel:  42/420-848

Tünde Optika

Cím: Nyíregyháza, Kossuth u. 56.
Tel:  42/400-128 30/477-3801

Szabolcs Optika

Cím: Nyíregyháza, Bocskai u. 51.
Tel:  42/400-154

Dávid Optika

Cím: Nyíregyháza, Vay Ádám krt. 8
Tel:  30/276-9294

Opti Markt

Cím: Nyíregyháza, Szegfű u. 75. (Nyír Plaza)
Tel:  42/509-021 30/278-1345

Cím: Nyíregyháza, Pazsonyi út 36. (TESCO)
Tel:
42/595-426 30/229-0077

Ha egyedül érzed magad, ülj le a barátság-padra!

Egyszerű ötlet: egy különleges pad segít barátokat találni azoknak a gyerekeknek, akiknek nincs kivel játszaniuk, beszélgetniük. Te kipróbálnád?
Dr. Illés Nóra: Természetes házi gyógymódok megfázás ellen - mit tehetünk orrfolyás, köhögés, torokfájás esetén?

Épp hogy elindult az iskola máris betegek lettünk…, 5-10 nap hiányzás, nem csak a munkahelyek végett nagyon rizikós, de bepótolni sem túl egyszerű az iskolás gyerekeknek a kimaradt hatalmas óraszámokat. Ha megbetegszünk vagy a gyerekek betegednek le, fontos tudnunk, hogy nem csak gyógyszerekkel tudjuk a betegségeket kezelni, hanem nagyon sok gyógyhatású otthoni praktikákkal is segíthetjük a gyógyulást.
A reggeli indulás, kész káosz? - 20 egyszerűen megvalósítható ötlet, hogy jól induljon a nap

„Ha a reggel jól indul, jó lesz az egész napod” tartja ugyebár a mondás, de reggel annyiszor nem indul jól a napunk.  Mi szülők általában rohanunk, már a reggelünk is néha egy kész cirkuszi mutatvány, egyensúlyozunk a kötélen a reggeli rituálék között, kapkodunk, feszültek vagyunk, sürgetünk, néha veszekszünk, és néha elkésünk… De, hogy tudjuk mindezt elkerülni, és boldogabbá tenni a reggeli indulást? Fogadjátok szeretettel Jamrik Márta tanácsait.
Önállóan olvasna a gyermekem, de milyen könyvet válasszak neki?

Az olvasás maga, a titkok és kalandok világába való repülés. De hogy repüljön egy, az olvasást most kezdő gyerek? Különlegesen szerkesztett könyvekkel segíthetünk nekik. De milyen könyvet és hogyan válasszunk nekik?