Ügyelet, de mikor, hol?

Nyiregyházán az alábbi ügyeletet lehet felkeresni, de vegyük komolyan, hogy csak a hirtelen fellépő panasszal menjünk ügyeletre, egyéb esetben mindenképp a házorvosunkat keressük fel.

Házi gyermekorvosi ügyelet:

Rendelési idő: hétköznap: 18.00–08.00; hétvégén és munkaszüneti napokon: 00.00–24.00; telefon: +36-42/445-500, cím: Nyíregyháza, Szent István utca 70.

Felnőtt háziorvosi ügyelet:

Rendelési idő: 00.00–24.00, folyamatosan elérhető, telefon: +36-42/402-377, cím: Nyíregyháza, Szent István utca 70.

Fogorvosi ügyelet

Fogászati ügyelet Nyíregyházán, a Szent István utca 70. sz. alatt, a Központi Orvosi Ügyelet épületében található. Mivel sürgősségi ügyeletként működik, ezért csak hétvégén és munkaszüneti napokon 8.00–14.00 óráig érhető el!

A fogászati ügyelet ellátási körébe az alábbi panaszokkal járó beavatkozások tartoznak:

1. fogeltávolítás,

2. vérzéscsillapítás,

3. idegen test eltávolítása,

4. törött fog lecsiszolása,

5. gyökércsatorna megnyitása.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Napló egy három gyermekes család életéről a koronavírus idején

Napló egy három gyermekes család életéről a koronavírus idején 10.

Most itt vagyok 3 gyerekkel, házimunkával, kerttel, mindennapi főzéssel, extra takarítással, tanítással, lélekápolással, kreatívkodással. És nem értem, eddig mivel töltöttem el az időm....
A nyakkendő-módszer avagy hogyan tanulj otthon ingyen nyelvet

Nyelvtanulás otthonról? Állandó aktualitása jelenlegi bezártságunkban talán hangsúlyosabb lett. Nem tudod, merre indulj? Vizsgasztorik, rutin és ingyenes applikációk egy többszörös nyelvvizsgázótól.
Rajzold meg álmaid vidámparkját!

A Debreceni Állatkert, Növénykert és Vidámpark online rajzpályázatot hirdet!
Egy otthoni játék, ami szinte nem kerül semmibe, mégis minden korosztály imádja

3. hete vagyunk itthon a gyerekekkel, itthonról dolgozunk, itthonról sulizunk, itthon szórakoztatjuk a gyerekeket, a tanárok, barátok és haverok helyett. Bevallom néha sok(k), de legtöbbször azért mégis azt mondhatom, hogy nagyon élvezzük, ennyi kreatív dologra, közös játékra GYES-es időszakunk óta nem volt lehetőség.