100 Ft a belépő a Nyíregyházi Állatparkba!

November 28-án 100 Ft-os belépőjegyet kell csak váltanod ahhoz, hogy megcsodálhasd a Nyíregyházi Állatpark lakóit.

Szombaton, 09:00-15:00 között látogass ki a Sóstó Zoo-ba, gazdagodj élményekkel, és ha megteheted, vigyél magaddal egy ajándékot! Ez lehet bármilyen csekélység, apróság, ami mások számára használható (játék, ruhanemű, könyv, tartós élelmiszer, stb.). Az állatkert dolgozói minden felajánlást szívesen fogadnak!

Sóstó Zoo

Az összegyűlt ajándékokat 16 szervezeten (pl.: nyíregyházi Családok Átmeneti Otthona, nyíregyházi Humanet, sóstóhegyi Anya-gyermek otthon...) keresztül juttatják el a rászoruló családok részére!

Nincs is szebb annál, amikor örömöt szerezhetünk olyanoknak, akiknek nincs mit a fa alá tenniük.

Forrás: sostozoo.hu

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!