Póló, ing, felső

Mickey egeres kb. 98-as, rövid ujjú piros póló

Eladó a képen látható, rövid ujjú póló. 100% pamut. Kiváló állapotú, hibátlan póló, alig használt.

• teljes hossz: 42 cm

Kérésre postázom, ha a postaköltséget a vevő megtéríti, ill. vállalja az előre történő utalást.

Újszerű, 2 db, Lupilu 86/92-es, hosszú ujjú garbó póló

Eladó a képen látható, 2 db garbó, első használótól. 100% pamut. Keveset használt, hibátlan darabok.

- teljes hossz: a piros 39 cm, a sötétkék 40 cm

- ujjhossz: a piros 32 cm, a sötétkék 33 cm

Egyenként is megvásárolható.

Áruk: 650 Ft/db.

Újszerű, Matalan 92-es, hosszú ujjú póló

Eladó a képen látható póló. 95% pamut, 5% viszkóz. Keveset használt, hibátlan állapotú. Én nagyon szerettem ezt a pólót, de nem használtuk ki, mert nagyon sok pólójuk volt. Külön szerettem benne, hogy az ujjai végén passzé van, így még ha nagy is, nem csúszik rá a gyerkőc kézfejére.

Lupilu 86/92-es, hosszú ujjú, sárga, cirkuszos póló

Eladó a képen látható póló, első kézből. 100% pamut. Keveset használt, hibátlan állapotú.

- mellbőség: 34 cm

TU 86-92-es, rövid ujjú, oroszlános póló

Eladó a képen látható, rövid ujjú póló. Használt, de kiváló állapotú. Folt-, sérülés-, szakadásmentes. 100% pamut.

Scamp 98-as, világítótornyos, rövid ujjú póló

Eladó a képen látható, rövid ujjú póló, első kézből. 100% pamut. Vállon patentos kivitel. Kiváló állapotú, hibátlan póló, alig használt.

Disney Planes 92-es, hosszú ujjú, vastagabb póló

Eladó a képen látható póló. 32% pamut, 65% poliészter, 3% elasztán. Használt, de kiváló állapotú. Kissé vastagabb anyagú.

- mellbőség: 29 cm

- ujjhossz: 28 cm

Lupilu 86/92-es, hosszú ujjú, fúrós póló

- mellbőség: 34 cm

- ujjhossz: 33 cm

Újszerű Lupilu 86/92-es, zöld, hosszú ujjú póló

Eladó a képen látható póló, első használótól. 100% pamut. Alig használtuk, hibátlan állapotú.

- ujjhossz: 32 cm

Újszerű Lupilu 86/92-es, sárga, hosszú ujjú póló

Eladó a képen látható póló, első használótól. 100% pamut. Keveset használtuk, hibátlan állapotú.

- teljes hossz: 35 cm

Next 86-os, hosszú ujjú póló

Eladó a képen látható póló. 50% pamut, 50% poliészter. Használt, de hibátlan állapotú, még hordható darab. Mi nagyon szerettük.

- teljes hossz: 38 cm

- mellbőség: 29 cm

Cherokee 92-es, rövid ujjú póló

Eladó a képen látható, rövid ujjú póló. Használt, de kiváló állapotú. Folt-, sérülés-, szakadásmentes. 90% pamut, 10% viszkóz.

Ára: 350 Ft.

Újszerű F&F 92-es, hosszú ujjú, robotos póló

Eladó a képen látható póló, első használótól. 100% pamut. Kb. kétszer használtuk, mert mikor megkaptuk, már sok pólónk volt, ill. nekünk szűk volt az ujja. Emiatt hibátlan állapotú.

- mellbőség: 31 cm

Ára: 600 Ft.

Újszerű Lupilu 86/92-es, hosszú ujjú, tehenes póló

Eladó a képen látható póló, első használótól. 100% pamut. Nagyon keveset használtuk, hibátlan állapotú.

- teljes hossz: 35 cm

Újszerű Kiki&Koko 92-es, hosszú ujjú, fekete póló

Eladó a képen látható póló, első használótól. 100% pamut. Kb. kétszer használtuk, mert nekünk szűk volt az ujja, így hibátlan állapotú.

- teljes hossz: 38 cm

Disney 68/74-es Némós rövid ujjú póló

Eladó a képen látható póló. Használt, de folt-, sérülés- és szakadásmentes, kiváló állapotú, a minta sincs megtöredezve. Hibátlan. 100% pamut.

• teljes hossz: 28 cm

Újszerű autós, kék Pepco 80-as hosszú ujjú póló

Eladó a képen látható, újszerű, hosszú ujjú póló 80-as méretben, első használótól. 100% pamut. Alig használtuk, folt-, sérülés-, szakadásmentes, kiváló állapotban van. A felirat és a minta nem kopott, eredetileg is ilyen koptatott hatású volt.

- teljes hossz: 34 cm

- mellbőség: 27 cm

- ujjhossz: 28 cm

Ára: 650 Ft.

Bluezoo, 86-os, hosszú ujjú póló

Eladó a képen látható, hosszú ujjú póló, 86-os méretben. 100% pamut. Folt-, sérülés-, szakadásmentes, kiváló állapotban van.

• mellbőség: 27 cm
  • teljes hossz: 34 cm
  • ujjhossz: 27 cm

Berti 80-as, dinós, rövid ujjú póló

Eladó a képen látható póló. 100% pamut. Használt, de szép állapotú, folt-, sérülés- és szakadásmentes.

ÚJ F&F 98-as, szürke, rövid ujjú póló

Eladó a képen látható, rövid ujjú póló, első kézből. 100% pamut.

• teljes hossz: 41 cm

Cherokee 92-es, piros, rövid ujjú póló

• teljes hossz: 38 cm

Újszerű, 2 db, H&M 86-os, sárga, rövid ujjú póló

Eladó a képen látható, 2 db rövid ujjú póló, első használótól. Csak egyszer-kétszer használt, nagyszülőknél lévő cserepólók voltak. Mindegyik folt-, sérülés-, szakadásmentes. 100% pamut.

• teljes hossz: 37/38 cm

Egyenként is megvásárolható.

Áruk: 500 Ft/db.

Újszerű H&M 92-es, rövid ujjú póló

Eladó a képen látható póló, első kézből. Kb. kétszer használtuk, így hibátlan, kiváló állapotú. 100% pamut.

Ára: 700 Ft.

Happy S-es (kb. 92-es), rövid ujjú póló

Eladó a képen látható póló. Használt, de szép, megkímélt állapotú, hibát nem találtam rajta.

• mellbőség: 27 cm
  • teljes hossz: 40 cm

Újszerű F&F 92-es, csíkos, ujjatlan trikó / atléta / póló

Eladó a képen látható ujjatlan trikó, első használótól. Keveset használtuk, folt-, sérülés- és szakadásmentes, kiváló állapotban van. 100% pamut.

• teljes hossz: 35 cm
  • mellbőség: 26 cm