Jelenlegi hely

Jól jönne 9 kg gyurma?

Pályázat bölcsik, ovik, sulik, önkormányzatok, és táboroztatók részére!

Pályázat típusa: gyurmacsomagra lehet pályázni (9 kg/10 színű)
Korcsoport:  intézmények, önkormányzatok, alapítványok és táboroztatók részére
Beküldési határidő: 2019.10.15

Pályázat kiírója: Gyurmavilág

Pályázat támogatója: Sporttal és kreatív játékokkal a gyermekek neveléséért és egészségéért Alapítvány
Pályázat célja: Azon intézmények, szervezetek támogatása, amelyek a mindennapi gyermekekkel való foglalkozások során fontosnak tartják a kreatív játékok használatát.
Pályázat benyújtási határideje: 2019.08.15 – 2019.10.15 között
Pályázat elbírálása: folyamatos benyújtást követően 8-16 nap
Kik pályázhatnak: A pályázatra OM azonosítóval rendelkező bölcsődék, óvodák, általános iskolák (valamint tagintézményeik) nyújthatják be pályázataikat, illetve alapítványok, egyesületek, önkormányzatok, táboroztatók, akik aktív tevékenységet végeznek kreatív gyermek foglalkozások terén.


A támogatás formájaA pályázók Giga gyurmacsomagra (9 kg/10 színű) pályázhatnak. Egy pályázó maximum 6 csomagot tud megpályázni.


A pályázaton elnyerhető teljes támogatás értéke: 9 470 000 Ft
A támogatás mértéke csomagonként (Összesen 500 Giga csomag):
100% - 100 csomag (0 Ft/csomag)
80% - 200 csomag (4990 Ft/csomag)
60% - 200 csomag (9900 Ft/csomag)


A pályázat eredményéről, a megnyert támogatás mértékéről írásban tájékoztatunk minden pályázót. A pályázaton való részvétel díjmentes. A pályázat beküldése nem jelent vásárlási kötelezettséget. A szállítási díj nem része a pályázatnak. (9-27 Kg - 2790 Ft, 30-60 Kg 4790 Ft)

JELENTKEZNI ITT LEHET!

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére