Hirdetési ajánlat - Nyíregyházimami

Hirdetési ajánlat

A nyiregyhazimami.hu weboldal elsősorban olyan vállalkozások számára biztosítja a bemutatkozás lehetőségét, melyek nyiregyházi és Szabolcs megyei kismamák és gyermekes családok számára nyújtanak szolgáltatásokat, forgalmaznak termékeket.

Miért érdemes a nyiregyhazimami.hu weboldalon elhelyeznie reklámját?

• Mert hirdetése közvetlenül a célcsoporthoz, a nyiregyhazi és Szabolcs megyei kismamákhoz és szülőkhöz jut el.
  • Mert sok energiát fordítunk marketingre és számos hasznos – és díjmentes - szolgáltatást nyújtunk látogatóinknak, ezzel biztosítva a magas látogatottságot.
  • Mert ha rendelkezik saját weboldallal, hozzásegítjük ahhoz, hogy többen tudomást szerezzenek róla, ha nem üzemeltet honlapot: a nyiregyhazimami.hu által mégis jelen lehet az interneten.
  • Mert a Nyiregyházimami Kártyával (melyet regisztrált felhasználóinknak biztosítunk) kedvezményeket nyújthat a családoknak, ezáltal bővítheti vevőkörét, növelheti forgalmát.
  • Mert ha tevékenysége több megyére kiterjedő, vagy országos: az Imami honlap csoport minden megyében jelenlévő weboldalai vannak segítségére terméke/szolgáltatása népszerűsítésében.

Megjelenési lehetőségek – nyiregyhazimami.hu

• Kategóriában elhelyezett hirdetés (bemutatkozás a tevékenységnek megfelelő címszó alatt)
  • Banner az oldalsávban - mini (160*160 pixel)
  • Banner az oldalsávban - normál (340*160 pixel)
  • Banner az oldalsávban - maxi (340*340 pixel)
  • Tartalmak feletti banner -  (390X150 px)
  • Tartalmak feletti banner (800X150 px)
  • Fejlécben megjelenő banner (700*150 pixel)
  • Megjelenés a Hírek, Magazin, Babát várok rovatban (PR cikk, plakát)
  • Részvétel pályázatainkban, játékainkban
  • Megjelenés Hírlevélben

Az Ön számára legkedvezőbb, egyedi ajánlat kidolgozásáért
  keressen az alábbi elérhetőségeken:

Horváth Marianna          Mobil: 70/583-6306
Kántor Adrienn              Mobil: 70/328-0421

Célunk a megyében élő családok minél teljesebb körű tájékoztatása, ennek érdekében gyermekes családoknak, kismamáknak szolgáltató, illetve részükre termékeket értékesítő vállalkozásoknak díjmentes bemutatkozási lehetőséget biztosíthatunk minimális adattartalommal. Az ingyenes bemutatkozás lehetőségéről és a minimális adattartalom köréről a honlap üzemeltetője minden esetben egyedileg dönt.

13+1 tipp az influenza ellen az otthonunkhoz

Minden évben drukkolunk, hogy idén ne kapjuk el az influenzát, és most már a covid is erre a listára került. Tudtad, hogy az omikron vírus műanyag felületen akár 200 órán keresztül is életképes? 13+1 tipp, amire eddig nem is figyeltünk, hogyan védekezzünk ellene otthon.
100 DIY jelmezötlet kartonból - avagy varrni nem tudó anyuk figyelem

Tételezzük fel, hogy te is abba a táborba tartozol, aki nem vesz bolti jelmezt farsangra a gyerkőcnek, hanem magának varr egyet. De tételezzük fel, hogy nem tudsz varrni és ez örökké csak álom marad…
Nem hajlandó köszönni a büdös kölke!? Kell neki egyáltalán?

Előfordult már veled, hogy bármennyire is szeretted volna, drága gyermeked nem nyitotta ki a száját és nem köszönt ismerősnek, barátnak, szomszéd néninek, bárkinek? Felhúztad magad vagy elfogadtad, hogy ő ilyen és kész? Teveliné Horváth Melinda szakpszichológus véleményét kérdeztük a "nemköszönés" jelenségről.
Felsőoktatási Képzőművészeti Ösztöndíj

Pályázat típusa: ösztöndíjBeküldési határidő: 2022. február 10.Korcsoport: felsőoktatásban tanulók részére