Hirdetési ajánlat - Nyíregyházimami

Hirdetési ajánlat

A nyiregyhazimami.hu weboldal elsősorban olyan vállalkozások számára biztosítja a bemutatkozás lehetőségét, melyek nyiregyházi és Szabolcs megyei kismamák és gyermekes családok számára nyújtanak szolgáltatásokat, forgalmaznak termékeket.

Miért érdemes a nyiregyhazimami.hu weboldalon elhelyeznie reklámját?

• Mert hirdetése közvetlenül a célcsoporthoz, a nyiregyhazi és Szabolcs megyei kismamákhoz és szülőkhöz jut el.
  • Mert sok energiát fordítunk marketingre és számos hasznos – és díjmentes - szolgáltatást nyújtunk látogatóinknak, ezzel biztosítva a magas látogatottságot.
  • Mert ha rendelkezik saját weboldallal, hozzásegítjük ahhoz, hogy többen tudomást szerezzenek róla, ha nem üzemeltet honlapot: a nyiregyhazimami.hu által mégis jelen lehet az interneten.
  • Mert a Nyiregyházimami Kártyával (melyet regisztrált felhasználóinknak biztosítunk) kedvezményeket nyújthat a családoknak, ezáltal bővítheti vevőkörét, növelheti forgalmát.
  • Mert ha tevékenysége több megyére kiterjedő, vagy országos: az Imami honlap csoport minden megyében jelenlévő weboldalai vannak segítségére terméke/szolgáltatása népszerűsítésében.

Megjelenési lehetőségek – nyiregyhazimami.hu

• Kategóriában elhelyezett hirdetés (bemutatkozás a tevékenységnek megfelelő címszó alatt)
  • Banner az oldalsávban - mini (160*160 pixel)
  • Banner az oldalsávban - normál (340*160 pixel)
  • Banner az oldalsávban - maxi (340*340 pixel)
  • Tartalmak feletti banner -  (390X150 px)
  • Tartalmak feletti banner (800X150 px)
  • Fejlécben megjelenő banner (700*150 pixel)
  • Megjelenés a Hírek, Magazin, Babát várok rovatban (PR cikk, plakát)
  • Részvétel pályázatainkban, játékainkban
  • Megjelenés Hírlevélben

Az Ön számára legkedvezőbb, egyedi ajánlat kidolgozásáért
  keressen az alábbi elérhetőségeken:

Horváth Marianna          Mobil: 70/583-6306
Kántor Adrienn              Mobil: 70/328-0421

Célunk a megyében élő családok minél teljesebb körű tájékoztatása, ennek érdekében gyermekes családoknak, kismamáknak szolgáltató, illetve részükre termékeket értékesítő vállalkozásoknak díjmentes bemutatkozási lehetőséget biztosíthatunk minimális adattartalommal. Az ingyenes bemutatkozás lehetőségéről és a minimális adattartalom köréről a honlap üzemeltetője minden esetben egyedileg dönt.

Iskolai zaklatások, bullying, cyberbullying - Tehetünk ellene?

Az elmúlt hetek történései, tragédiája sokunkat sokkolta. Egyre több eset lát napvilágot az iskolai zaklatás témakörében, sajnos időnként tragikus végkifejlettel. Megelőzhető lenne a probléma? Mit tehetünk szülőként? Erről kérdeztük Szigeti Mónika, klinikai szakpszichológust, a Somogy Megyei Pedagógai Szakszolgálat főigazgatóját.
Cinkos anyák - avagy kinek a feladata a házi feladat?

Cinkos anyák - avagy szülők, akik titokban színeznek

Szeptembertől a gyerekeink házi feladata okozza az egyik legnagyobb stresszforrást a családokban. Bár ugye a legtöbb szakember már nyíltan hangoztatja: "az otthoni házi feladat rossz hatással van a gyerek és a szülő kapcsolatára", még sincs ilyen irányú változás a rendszerben.
Őszi bakancslista - pogramajánló

Bakancslista őszre: keressük a kalandokat!

Nehéz az őszre hangolódni egy ilyen ajándékba kapott csodálatos strandidővel szeptember elején. Őszi bakancslistánkra összegyűjtöttünk sok-sok kalandlehetőséget és ötletet. Kiránduljatok sokat, gyűjtsétek be az utolsó meleg napsugarakat!
Csak pozitívan - az osztályban! Ajándék letölthető plakátok iskolásoknak!

Rosszabb pillanatokban sokat tud segíteni egy jó szó, kedves gondolat. Erősebbé tesz, ha tudjuk, hogy a felhők felett mindig kék az ég. Készítettünk Nektek egy kis ajándékot az iskolába, hogy ne felejtsétek el az ég színét a szürke napokon se!