Optika

Klinikoptik Szemészeti Centrum

Cím: Nyíregyháza, Szent István u. 8.
Tel: 20/572-8684

Szemfeny Optika

Cím: Nyíregyháza, Dózsa György u. 1.
Tel:  42/420-848

Tünde Optika

Cím: Nyíregyháza, Kossuth u. 56.
Tel:  42/400-128 30/477-3801

Szabolcs Optika

Cím: Nyíregyháza, Bocskai u. 51.
Tel:  42/400-154

Dávid Optika

Cím: Nyíregyháza, Vay Ádám krt. 8
Tel:  30/276-9294

Opti Markt

Cím: Nyíregyháza, Szegfű u. 75. (Nyír Plaza)
Tel:  42/509-021 30/278-1345

Cím: Nyíregyháza, Pazsonyi út 36. (TESCO)
Tel:
42/595-426 30/229-0077

„Átalakítás miatt zárva „ - A modern kamasz nevelése, avagy mit kell tudni a szülő-kamasz konfliktusról és annak kezeléséről?

Statisztikák szerint kb. 1,2 millió kamasz él ma Magyarországon, életkoruk 12-20 év között van. Ez azt jelenti, hogy kb. két millió szülőt érint az ő életük és problémájuk.
"Pesztonkának egy jegyet, legyen szíves!" avagy mozi a 21. században

Szombaton a védettségi igazolvánnyal rendelkezőknek és a velük érkező 18 éven aluliaknak kinyithattak a mozik. Vagyis a 18 év alattiak csak védettségi igazolvánnyal rendelkező felnőtt kíséretében ülhetnek be a filmekre. Vagy tucatszor elolvastam ezt a két mondatot... na ne már!!!
Májusi bakancslista

Ebben a szép tavaszi hónapban új élmények, új lehetőségek, várnak: a szürkeséget megtöri a napfény, végre meleg van, virágillattal telik meg a levegő. A hosszú bezártság után jól esik kimozdulni, szabadtéri programokat tervezni, felfedezni természet szépségeit. Ehhez adunk néhány pofonegyszerű tippet!
Egyedülálló lehetőség óvodáknak, iskoláknak: Várépítő pályázat! Ezt kár lenne kihagynod!

Ha a Ti ovitokra is ráférne a felújítás, vagy az iskolai mosdót kellene rendbetenni, akkor itt a nagy lehetőség: pályázzatok! Az idei évben több, mint 20 vállalat és szervezet csatlakozott a Várépítő pályázat felajánlói közé. Ezzel összesen 13,6 millió forint + ÁFA értékű termékre, 1,9 millió forint készpénzre, és számokban ki nem fejezhető, önkéntes munkában felajánlott szolgáltatásra lehet pályázni.