Gyermekruha

Brendon Babaáruház

Cím: Nyíregyháza, Pazonyi út 41.
Tel: 70/339-7000

Babashop Bababbolt

Cím: Nyíregyháza, Egyház u. 2.
Tel: 70/388-8822

Babavilág Gyermekáruház

Cím: Nyíregyháza, Agyag u. 10. (Bujtos Üzletház)
Tel: 42/449-608 30/545-3160

Csöppség Bizományos Bababolt

Cím: Nyíregyháza, Szent Miklós tér 7.
Tel: 42/238-169

Enikő Bababbolt

Cím: Nyíregyháza, Új u. 6.
Tel: 42/311-584

Zsebi Babaáruház

Cím: Nyíregyháza, Szegfű u. 56. (Plaza oldalával szembeni üzletsoron)
Tel: 20/516-0318

ASTI Bababolt Nyíregyháza

Cím: Nyíregyháza, Kosbor utca 4
Tel: 30/545-3160

Ha pünkösd, akkor Bikal! Téged is vár az Élménybirtok!

Egy újabb, nagyszerű családi kalandban lehet részed ott, ahol megelevenedik a történelem. Egy századokon átívelő utazásra hív Bikal, ahol Hercegnők és Kurtizánok uralják a vidéket! Pécsimamisoknak most extra kedvezmény!
Fergeteges újranyitás a Bikali Élménybirtokon!

Itt az ideje kilépni a mókuskerékből, és elfelejteni a napi gondokat! Mindenre elszánt középkori lovagok, egy tucatnyi kézműves foglalkozás és a legjobb komédiások várják az egész családot Bikalon, ahol életre kel a középkor! Pécsimamisoknak most extra kedvezmény!
„Átalakítás miatt zárva „ - A modern kamasz nevelése, avagy mit kell tudni a szülő-kamasz konfliktusról és annak kezeléséről?

Statisztikák szerint kb. 1,2 millió kamasz él ma Magyarországon, életkoruk 12-20 év között van. Ez azt jelenti, hogy kb. két millió szülőt érint az ő életük és problémájuk.
"Pesztonkának egy jegyet, legyen szíves!" avagy mozi a 21. században

Szombaton a védettségi igazolvánnyal rendelkezőknek és a velük érkező 18 éven aluliaknak kinyithattak a mozik. Vagyis a 18 év alattiak csak védettségi igazolvánnyal rendelkező felnőtt kíséretében ülhetnek be a filmekre. Vagy tucatszor elolvastam ezt a két mondatot... na ne már!!!