Szülinapi party

Ugrálóvár bérlés

A nyiregyhazimami új szolgáltatása: ugrálóvár bérlés
Gyermekek kedvence az ugrálóvár, ami elengedhetetlen kelléke egy jól sikerült gyermek-rendezvénynek. Használata javítja az állóképességet és a koordinációs képességet is.

Csodavár Játszóház

Cím: Nyíregyháza, Szent István u. 21
Tel: 70/630-4868

Zsibongó Játszóház

Cím: Nyíregyháza, Család utca 152/B
Tel: 20/466-7010

Mókus Játszóház

Cím: KORZÓ Bevásárlóközpont, Nagy Imre tér 1.
Tel: 30/546-6114

Mától ellenőriznek és büntethetnek a hálapénz miatt, ha adsz, ha kapsz

Mától elköszönünk egy újabb több évtizedes megkövesedett rendszertől, a hálapénztől. Jól gondold meg, hogy mától mivel köszönöd meg orvosodnak, szülésznődnek vagy éppen a család egyik tagját ápoló egészségügyi dolgozónak a segítségét.
Rajzpályázat - 2021 év madara a cigánycsuk

Pályázat típusa: rajzpályázatKorosztály: 3 évestől felnőtt korigBeküldési határidő: 2021. március 15.
Miért nem vagyunk mi szuperanyuk? - Bebetonozott hagyomány, vagy instant anyaság?

Hogy miért kapjuk sokszor meg a „bezzeg az én időmben, mindig rendben volt a ház, finom főtt étellel az asztalon, pedig még ennyi elektromos csodánk sem volt?”. Hogy a mai lányok miért nincsenek felkészítve az életre? Van erre egy teóriám.
A tornaszőnyegről a digitális térbe avagy miért jó az online mozgás

A bezártság és a beszűkült mozgási lehetőségek alaposan átalakították az edzőtermi kínálatot. Gyakorlatilag mindenki az online térben próbál érvényesülni, ami hatalmas választékot eredményezett. Válogatásunkban a kicsiktől a 60+os tornáig, a jógától a pilates-en át az intimtornáig végigvesszük a kínálatot.