Anyagi biztonság

Uniqa Biztosító Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatóság

Cím: Nyíregyháza, Hősök tere 4.
Tel: 20/30/70/544-5555
Iroda: 42/508-510

Fiókok:

Cím: Szabadság tér 12. (Krúdy Ház)
Cím: Mák utca 5/a.
Cím: Debreceni út 29.
Cím: Legyező u. 5.

Generali Biztosító

Cím: Nyíregyháza, Szabadság tér 12/a. (Krúdy Ház)
Tel: 40/200-250

Aegon Magyarország Biztosító Zrt.

Cím: Nyíregyháza, Sólyom u. 4.
Tel: 40/204-204

Mától ellenőriznek és büntethetnek a hálapénz miatt, ha adsz, ha kapsz

Mától elköszönünk egy újabb több évtizedes megkövesedett rendszertől, a hálapénztől. Jól gondold meg, hogy mától mivel köszönöd meg orvosodnak, szülésznődnek vagy éppen a család egyik tagját ápoló egészségügyi dolgozónak a segítségét.
Rajzpályázat - 2021 év madara a cigánycsuk

Pályázat típusa: rajzpályázatKorosztály: 3 évestől felnőtt korigBeküldési határidő: 2021. március 15.
Miért nem vagyunk mi szuperanyuk? - Bebetonozott hagyomány, vagy instant anyaság?

Hogy miért kapjuk sokszor meg a „bezzeg az én időmben, mindig rendben volt a ház, finom főtt étellel az asztalon, pedig még ennyi elektromos csodánk sem volt?”. Hogy a mai lányok miért nincsenek felkészítve az életre? Van erre egy teóriám.
A tornaszőnyegről a digitális térbe avagy miért jó az online mozgás

A bezártság és a beszűkült mozgási lehetőségek alaposan átalakították az edzőtermi kínálatot. Gyakorlatilag mindenki az online térben próbál érvényesülni, ami hatalmas választékot eredményezett. Válogatásunkban a kicsiktől a 60+os tornáig, a jógától a pilates-en át az intimtornáig végigvesszük a kínálatot.