Bababolt

Brendon Babaáruház

Cím: Nyíregyháza, Pazonyi út 41.
Tel: 70/339-7000

Babashop Bababbolt

Cím: Nyíregyháza, Egyház u. 2.
Tel: 70/388-8822

Babavilág Gyermekáruház

Cím: Nyíregyháza, Agyag u. 10. (Bujtos Üzletház)
Tel: 42/449-608 30/545-3160

Baby-Top Bababolt

Cím: Nyíregyháza, Rákóczi út 3..
Tel: 42/407-968 20/918-4646

Csöppség Bizományos Bababolt

Cím: Nyíregyháza, Szent Miklós tér 7.
Tel: 42/238-169

Enikő Bababbolt

Cím: Nyíregyháza, Új u. 6.
Tel: 42/311-584

Zsebi Babaáruház

Cím: Nyíregyháza, Szegfű u. 56. (Plaza oldalával szembeni üzletsoron)
Tel: 20/516-0318

ASTI Bababolt Nyíregyháza

Cím: Nyíregyháza, Kosbor utca 4
Tel: 30/545-3160

Balesetbiztosítás a szünetekben is jár minden gyereknek! Tudod, hol kell igényelni?

Balesetbiztosítás a szünetekben is jár a gyerekeknek - avagy mi, mennyi, és hol kell igényelni

Jó ha tudjátok, hogy a tavaszi, nyári és az őszi szünetre is jár az ingyenes állami gyermek- és ifjúsági baleset-biztosítás a gyermekeknek, persze ne legyen rá szükség, de ha mégis, akkor mutatjuk, miért mennyit fizetnek és hogy kell igényelni.
Annyi mindent el akarok még mondani, és annyi mindent át akarok még élni veled.- levél a lányomnak

Annyi mindent el akarok még mondani, és annyi mindent át akarok még élni veled - levél a lányomnak

A lánygyermekek világnapja margójára...Csak bámultam és gyönyörködtem benned mikor megszülettél, olyan tiszta, olyan nemes és olyan örökkévaló érzés volt. De aztán lement a nap, és mikor felébredtem máris kiskamasz lett belőled. Hová lett az idő, mikor gyorsult fel ennyire? Az édes magabiztos kisdedből lassan egy öntudatos, gátlásos, gyönyörű nagylány lesz.
Imádnivaló makkfigurák egy cseh grafikus apukától

Dubánci, avagy Petr Vaclavek MakkMarcijai, a háromgyermekes prágai apuka zseniális szüleményei.
Rajzpályázat Én és az állatok címmel

A Debreceni Állatkert több mint 17 hektáron szolgál a környezeti nevelés színteréül és biztosít lehetőséget a tantervhez illeszkedő vagy tanórán kívüli foglalkozások megtartására. Az Állatok Világhete alkalmából rajzpályázatot hirdetett.