Közművek (rezsi)

közművek

Digi (Tv, telefon, interenet)

Székhely címe: 4400 Nyíregyháza, Szent István utca 59.

E.ON Tiszántúli Régió

Ügyfélszolgálati iroda: 4400 Nyíregyháza, Nagy Imre tér 1. Korzó üzletközpont
E-mail:araminfo@eon.hu, aramhalozat@eon.hu
Web: www.eon.hu

Nyírségvíz Zrt.

Cím: 4400 Nyíregyháza Tó u. 5.
Tel: (42) 523-600
Zöldszám: (80) 204-044
E-mail: nyirsegviz@mail.nyirsegviz.hu
Web:

NYÍRTÁVHŐ Kft.

Székhely: 4400 Nyíregyháza, Népkert u. 12.
E-mail: ugyfelszolgalat@tigaz.hu
Web: http://www.nyirtavho.hu/
Éjjel-nappali hibabejelentés: (42) 451-644

közművek

Telekom (telefon, TV, internet)

Cím: 4400 Nyíregyháza, Országzászló tér 10.
Telefon: (80) 639-026
Web: www.telekom.hu

Nyitvatartás:

H-P: 8:30-17:00
Sz: 8:30-12:00
közművek

UPC (TV, telefon, mobil, internet)

Cím: 4400 Nyíregyháza, Nagy Imre tér 1.
Levelezési címünk: 1462. Budapest Pf.: 477.
Telefonos elérhetőségünk belföldről: 1221

„Átalakítás miatt zárva „ - A modern kamasz nevelése, avagy mit kell tudni a szülő-kamasz konfliktusról és annak kezeléséről?

Statisztikák szerint kb. 1,2 millió kamasz él ma Magyarországon, életkoruk 12-20 év között van. Ez azt jelenti, hogy kb. két millió szülőt érint az ő életük és problémájuk.
"Pesztonkának egy jegyet, legyen szíves!" avagy mozi a 21. században

Szombaton a védettségi igazolvánnyal rendelkezőknek és a velük érkező 18 éven aluliaknak kinyithattak a mozik. Vagyis a 18 év alattiak csak védettségi igazolvánnyal rendelkező felnőtt kíséretében ülhetnek be a filmekre. Vagy tucatszor elolvastam ezt a két mondatot... na ne már!!!
Májusi bakancslista

Ebben a szép tavaszi hónapban új élmények, új lehetőségek, várnak: a szürkeséget megtöri a napfény, végre meleg van, virágillattal telik meg a levegő. A hosszú bezártság után jól esik kimozdulni, szabadtéri programokat tervezni, felfedezni természet szépségeit. Ehhez adunk néhány pofonegyszerű tippet!
Egyedülálló lehetőség óvodáknak, iskoláknak: Várépítő pályázat! Ezt kár lenne kihagynod!

Ha a Ti ovitokra is ráférne a felújítás, vagy az iskolai mosdót kellene rendbetenni, akkor itt a nagy lehetőség: pályázzatok! Az idei évben több, mint 20 vállalat és szervezet csatlakozott a Várépítő pályázat felajánlói közé. Ezzel összesen 13,6 millió forint + ÁFA értékű termékre, 1,9 millió forint készpénzre, és számokban ki nem fejezhető, önkéntes munkában felajánlott szolgáltatásra lehet pályázni.