Cukrászda, fagyizó, kávézó

Cím: Nyíregyháza, Család u. 152/B
Tel: 42/400-837

Károlyi Cukrászda

Cím: Nyíregyháza, Dózsa György utca 14.
Tel: 42/405-585

Csekő Kávéház és Gyorsétterem

Cím: Nyíregyháza, Hunyadi u. 35. (Hunyadi u. - Mák u. sarok)
Tel: 42/785-065

La Rosa Cukrászda

Cím: Nyíregyháza, Szent István u. 59.
Tel: 42/460-812 70/326-7589

Cím: Nyíregyháza, Szabadság tér 12. (Krúdy Ház)
Tel: 70/326-5036

Görömbei Cukrászda

Cím: Nyíregyháza, Korányi Frigyes u. 23/a
Tel: 42/500-795

Leányvári Mokka Cukrászda

Cím: Nyíregyháza, Szarvas utca 39.
Tel: 42/311-314

„Átalakítás miatt zárva „ - A modern kamasz nevelése, avagy mit kell tudni a szülő-kamasz konfliktusról és annak kezeléséről?

Statisztikák szerint kb. 1,2 millió kamasz él ma Magyarországon, életkoruk 12-20 év között van. Ez azt jelenti, hogy kb. két millió szülőt érint az ő életük és problémájuk.
"Pesztonkának egy jegyet, legyen szíves!" avagy mozi a 21. században

Szombaton a védettségi igazolvánnyal rendelkezőknek és a velük érkező 18 éven aluliaknak kinyithattak a mozik. Vagyis a 18 év alattiak csak védettségi igazolvánnyal rendelkező felnőtt kíséretében ülhetnek be a filmekre. Vagy tucatszor elolvastam ezt a két mondatot... na ne már!!!
Májusi bakancslista

Ebben a szép tavaszi hónapban új élmények, új lehetőségek, várnak: a szürkeséget megtöri a napfény, végre meleg van, virágillattal telik meg a levegő. A hosszú bezártság után jól esik kimozdulni, szabadtéri programokat tervezni, felfedezni természet szépségeit. Ehhez adunk néhány pofonegyszerű tippet!
Egyedülálló lehetőség óvodáknak, iskoláknak: Várépítő pályázat! Ezt kár lenne kihagynod!

Ha a Ti ovitokra is ráférne a felújítás, vagy az iskolai mosdót kellene rendbetenni, akkor itt a nagy lehetőség: pályázzatok! Az idei évben több, mint 20 vállalat és szervezet csatlakozott a Várépítő pályázat felajánlói közé. Ezzel összesen 13,6 millió forint + ÁFA értékű termékre, 1,9 millió forint készpénzre, és számokban ki nem fejezhető, önkéntes munkában felajánlott szolgáltatásra lehet pályázni.