Jelenlegi hely

7 izgalmas Valentin napi ötlet, amivel meg-, vagy visszahódíthatod a párod

Itt a Valentin nap, és bár vitázhatunk arról, hogy jó-e ünnepelni vagy sem, egy dologban kiegyezhetünk. Szeretni és szeretve lenni piszok jó érzés. Itt jön a hatalmas nagy DE! Ugyanis nem csak egyetlen, na jó, a karácsonyit is beleértve két napon kell őrülten szerelmesnek lennünk és lehozni a csillagokat is a másikért, hanem minden egyes nap…az év 365 napján…mindig.

Nem kerül semmibe...

Kemény meló? Hát elválni még keményebb, hidd el. Így én arra ösztönözlek, hogy kezdj bele már ma kicsit meg-, vagy éppen visszahódítani kedvesedet. És hidd el, meghálálja majd az extra kényeztető napokat is, mint pl. amilyen a Valentin nap.

Ha most éppen olyan meglepetést keresel, mellyel nem kell kimozdulni otthonról és pénztárcabarát is egyben, akkor olvass tovább, mert pont ilyen ötleteket gyűjtöttem most neked össze!

Tudod mi a jó bennük? Az, hogy biztosan megkavarják majd az állóvizet és igazából nem kerülnek semmibe.

Kreatív emberként én páldául állandóan ezeket az ötleteket kutatom és egy kockás füzetbe gyűjtögetem. Olvasóim pedig roppant mód örülnek annak, mikor közszemlére is bocsájtom a gyűjteményem újabb darabjait. A visszajelzéseitekből pedig tudom, hogy itt is működik a “Kicsi a bors de erős elve”, azaz, néha a jelentéktelennek tűnő, apró meglepetések durrannak a legnagyobbat. Tehát boldoggá tenni a párunkat nem pénz kérdése. Be is bizonyítom most nektek ezt!

1. lépés: Hogyan dobj fel egy átlagos estét?

Egyszerű a titok: csináljatok mindent másként.

A megszokás észrevétlenül is beférkőzik a mindennapjainkba és rányomja a bélyegét a kapcsolatunkra egy idő után. Éppen ezért ha mindig otthon esztek, akkor most menjetek el valahova. Nem feltétlen étterembe. PÉLDÁUL: jó lehet egy park, vízpart de akár a terasz is.

Ha eddig mindig a tv-t néztétek lefekvés előtt, akkor most rögtönözzetek egy házi wellnesst.

Ha pedig pizsamában bújtatok ágyba, akkor most ezt tegyétek pucéran. Ezernyi ötlet van még, a lényeg tehát a “MÁS”on van.

2. lépés: Hogyan teremts romantikus hangulatot?

A jó hangulathoz elengedhetetlen a humor vagy éppen a romantika. Ez utóbbira íme néhány egyszerű ötlet:

 1. Gyertyafény és lágy világítás: A gyertyafény különleges és romantikus hangulatot teremt. Használjatok illatos gyertyákat a lámpafény helyett, hogy intimebb hangulatot teremtsenek.
 2. Kellemes háttérzene: Válasszatok romantikus zenét, amely fokozza a hangulatot. Létrehozhatjátok saját romantikus lejátszási listátokat, vagy választhattok olyan zeneszámokat, amelyek valamiért fontosak nektek.
 3. Romantikus dekoráció: Dekoráljátok a helyszínt romantikus elemekkel, például szép virágokkal, díszpárnákkal vagy gyöngyfüzérrel. Ez hozzájárul a romantikus atmoszférához és a hangulat fokozásához.
 4. Szenvedélyes étel és ital: Készítsetek vagy rendeljetek olyan ételeket és italokat, amelyek a romantika és a szenvedély jegyében állnak. Ez lehet egy finom házi vacsora, együtt készített desszert vagy akár egy üveg pezsgő vagy kedvenc ital. Nézzetek utána az afrodiziákumoknak is!
 5. Masszázs és testi érintés: Adjatok egymásnak romantikus masszázst, amely segít ellazulni. Használjatok illatos masszázsolajat és lassú, simogató mozdulatokat.
 6. Szerelmes üzenetek és meglepetések: Írjatok egymásnak szerelmes üzeneteket, amelyek kifejezik az érzéseiteket. A váratlan gesztusok fokozzák a romantikus hangulatot és meghittséget.

És íme az én személyes ötleteim, melyekkel igazán felkorbácsolhatjátok a szenvedélyt kettőtök között.

 •  Kettesben a habokban

Miért is ne lehetne egy kellemes, habos kádfürdőben ellazulni? Jöhet a gyertyafény, andalító muzsika és egy pohár finom bor. Jól el lehet lazulni vagy akár az érzelmeket felkorbácsolni.

 • Szerelmes szavak

Mondd ki a titkos vágyaidat, suttogd a fülébe a legpiszkosabb gondolataidat…mondjuk délben az ebédnél…aztán lassan adagold egészen estig. De vigyázat! Nem ér egymásnak esni napközben! Úgy hiszem a hangulat igazán forró lesz estére.

 • Érzéki masszázs

Ez az a program, aminek senki nem tud ellent mondani. De most nem a hagyományos masszázsra gondolok… Keressetek videókat az intim masszázsról és próbáljátok ki az ott látottakat.

 • Készítsetek egymásról izgalmas budoár fotókat!
   
 • Tanítsatok egymásnak valami újat!
   
 • Fessétek le egymás portréját!
   
 • Rendezzetek karaoke estet!

Nos, szívből remélem, hogy sikerült pár ötlettel hozzájárulnom ahhoz, hogy izgalmas legyen az ide Valentin napotok. Látjátok tehát, hogy nem kellenek őrült összegek ahhoz, hogy egy meghitt, izgalmas vagy éppen mókás randi estet rendezzetek az otthonotokban.

Ihász Anita
kreatív párkapcsolati tréner
www.mylovelynotes.com
És persze, ha vágysz egy olyan könyvre, amivel a szürke hétköznapokat kalandos utazássá változtathatod, akkor jó szívvel ajánlom a Kanapéutazások című könyvem! A könyvet ide kattintva akár meg is nyerheted!

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az egyszülős család - nehézségek és segítség

Az egyszülős család - nehézségek és segítség

A KSH jelentése szerint jelenleg közel félmillió olyan szülő van Magyarországon, akik egyedül nevelnek körülbelül 700 ezer gyermeket, akik naponta számos kihívással néznek szembe. Sokszor még most is láthatatlanok a magyar társadalom számára.
Hamvazószerda, a nagyböjt kezdete_monor.imami

Hamvazószerda, a nagyböjt kezdete

Hamvazószerda keresztény ünnep, a farsangi időszak utáni első nap. Ezen a napon kezdődik a Húsvét előtti 40 napos böjt, a Szent Negyvennap, a Nagyböjt. 
Karácsonytól karácsonyig c. irodalmi e-antológia pályázat

Karácsonytól karácsonyig c. irodalmi e-antológia pályázat

Pályázat típusa:  irodalmi pályázatBeküldési határidő: 2024. április 30.Korcsoport: 25 év alatti fiatalok
VIII. Nits Márta Országos Népdaléneklési Verseny

VIII. Nits Márta Országos Népdaléneklési Verseny

Pályázat típusa:  média pályázatBeküldési határidő: 2024. március 15. és 31.Korcsoport: 25 év alatti fiatalok
Ugrás az oldal tetejére