Jelenlegi hely

17. számú körzet Dr. Komjáthy György

CÍm: 4400 Nyíregyháza, Sóstói u. 3.
Tel.: (42) 404-579

Rendelési idő: hétfő-péntek: 8.00-11.30
                        kedd-szerda-csütörtök: 14.30-18.00
Tanácsadás szerdán 13.30

Tanácsadás: szerda 10-11.30h

Utcalista:
 
Csatorna utca teljes
Cserje utca teljes
Csongor utca teljes
Csongor köz teljes
Erdő sor teljes
Galamb utca teljes
Gém utca teljes
Garibaldi utca 1-től 63-ig páratlan oldal
Garibaldi utca  2-től 14-ig páros oldal
Hermann Ottó utca teljes
Hímes utca teljes
Illés utca teljes
Kard utca teljes
Kincs utca teljes
Kincs köz teljes
Kodály Zoltán utca teljes
Kótaji út  78-tól végig páros oldal
Kótaji út  1-től végig páratlan oldal
Ószőlő utca 78-tól 106-ig
Ószőlőutca  71-75.
Rigó utca teljes
Sóstói út páros oldal végig
Sóstói út páratlan oldal 15-től végig
Stadion utca teljes
Szamos utca teljes
Szél utca teljes
Sziget utca teljes
Vasvári Pál utca  73-tól 89-ig
Vasvári Pál utca  68-72.
Vasvári Pál utca 78-80.
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  
10 tavaszindító családi bakancslista

10 tavaszindító családi bakancslista

Márciusban valami megmozdul bennünk. Több fény, enyhébb levegő, hosszabb délutánok – és hirtelen mindenki kimozdulna. A tavasz tökéletes alkalom arra, hogy családként is új ritmust találjatok. Nem kell nagy utazás, nem kell költséges program. Elég néhány tudatos, közösen megélt pillanat. Íme egy általános, bárhol megvalósítható tavaszi bakancslista, amelyből kedvetek szerint válogathattok.
Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Március 22. a Víz Világnapja, amelyet az ENSZ kezdeményezésére 1993 óta ünneplünk világszerte. A cél egyszerű, mégis óriási jelentőségű: felhívni a figyelmet arra, hogy a víz nem korlátlan erőforrás. Gyerekként a víz játék, pancsolás, esőcsizmás ugrálás a tócsában. Felnőttként felelősség is. A jó hír? A kettő összeérhet. Íme 7+1 játékos, mégis szemléletformáló ötlet, amelyet bárhol az országban megvalósíthattok.
Ugrás az oldal tetejére