pályázat

Családi házak energetikai felújítására ír ki pályázatot az NFM

FRISSÍTVE! Az Otthon Melege program hatodik elemeként családi házak energetikai célú felújítására ír ki pályázatot a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM), a tájékoztató csütörtöktől elérhető a tárca honlapján, a kiírás július első hetében jelenik meg - jelentette be Szabó Zsolt, az NFM fejlesztés- és klímapolitikáért felelős államtitkára szerdán Budapesten, a Construma ÖkoCity kiállításának megnyitóján.

Pályázati pénzből újulhatnak meg az óvodák

Czunyiné: 2,5 milliárdos pályázati keret óvodai férőhelyek bővítésére

Az önkormányzatok összesen 2,5 milliárd forintra pályázhatnak óvodai férőhelyek bővítésére és csoportszobák létesítésére - jelentette be Czunyiné Bertalan Judit csütörtökön a fővárosban.

Ismét megnyíltak az Erzsébet-Program üdülési pályázatai

A Kormány kezdeményezésére létrehozott szociális üdültetési rendszer, az Erzsébet-program ismét kedvezményes üdülési lehetőséget kínál nyugdíjasoknak, fogyatékossággal élőknek és nagycsaládosoknak. A pályázatok nyertesei az üdülési támogatást 2018 év végéig használhatják fel a programmal együttműködő szálláshelyeken, előzetes szállásfoglalást követően.

Kiírták az Út a középiskolába és Út az érettségihez ösztöndíjpályázatokat

Megjelentek a következő tanévre szóló Út a középiskolába és Út az érettségihez ösztöndíjak kiírásai, amelyekre az általános és középiskolák júliusig nyújthatják be a tanuló-mentor párok pályázatait - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériumának társadalmi felzárkózásért felelős államtitkársága csütörtökön az MTI-vel.

Megjelent „A Magyarország Jó tanulója – jó sportolója 2015” pályázati felhívás

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma pályázati felhívást tesz közzé a „Magyarország Jó tanulója – Jó sportolója” cím elnyerésre. A pályázat célja az eredményes tanulásra és magasabb szintű sportolásra, a szellemi és fizikai képességek folyamatos fejlesztésére való ösztönzés.

Megnyílt a Digitális Magyarország Program lakossági pályázata Nyíregyházán

A Digitális Magyarország Program keretében megnyílt az a pályázat, amelyben közel ötezer notebookhoz és ezer táblagéphez juthatnak a Nyíregyházán és a járásában élők - jelentette be a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) infokommunikációért felelős helyettes államtitkára a nyírségi városban kialakított programiroda hétfői átadásán.

Díjátadó

Móra úti bölcsőde vehette át a Pályázatunk egyik fődíját!

Csütörtökön délelőtt Szolnok Móra úti bölcsőde Süni csoportjának mosolygós kis lakói vehették át a „Mi óvodánk” pályázat ajándékát, egy falmatrica csomagot.

Mosógép

Mosógépek, reszkessetek - elkezdődött a csere!

Az Otthon Melege Program ötödik alprogramjára, a mosógépcsere-programra benyújtott minden, befogadott pályázat megkapja a támogatást - már 23 ezren megkezdhetik a vásárlásokat!

Terézanyu pályázat 2012: tabuk nélkül az anyaságról

Harmadik éve hirdeti meg a Richter Gedeon Nyrt. és a Terézanyu Klub a Terézanyu pályázatot: idén két kategóriában, a felnőttek mellett már kamaszok írásait is várják.

Tizenöt nőt díjaztak az idei Terézanyu pályázaton

Több mint 500 pályamű közül választották ki idén a Terézanyu pályázat 15 díjazottját, akik dolgozó nő mivoltukról vallottak írásban, képekben és videókon.

Újabb 60 millió forint hűtő- és fagyasztócserére

Több mint 60 millió forinttal növeli a hűtő- és fagyasztócserére biztosított támogatások keretösszegét a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM), és február közepére módosítja a pályázat beadásának határidejét is.