PÁLYÁZATI FELHÍVÁSl

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata a 2019/2020-as tanévben is pályázatot hirdet a Kommunizmus Áldozatainak Emléknapja alkalmából nyíregyházi középfokú iskolákban tanuló diákok számára. A pályázat címe: A kommunizmus áldozataira emlékezünk. Pályázhat: valamennyi nyíregyházi középfokú iskolában a 2019/2020-as tanévben tanuló diák. Mûfaj: szabadon választott irodalmi mûfaj. Beküldési határidõ: 2020. február 3. (hétfõ) 24 óra. Beküldés módja: elektronikus formában, az alábbi e-mail-címre: emlekezunk@nyiregyhaza.hu. Díjazás: Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata az 1–6. helyezett pályamû benyújtóját oklevéllel és értékes vásárlási utalvánnyal díjazza. Különdíjat ajánl fel: a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár. További információ: 42/598-881; emlekezunk@nyiregyhaza.hu. Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata olyan pályamûvek beadását várja, melyek megemlékeznek a kommunizmus áldozatairól; tisztelegnek a kommunizmus áldozatai elõtt; vagy a témával kapcsolatos, saját családban, ismeretségi körben megtörtént valós eseményt dolgoznak fel; a témával kapcsolatos véleményt, érzelmet fejeznek ki; vagy a témával kapcsolatban üzenetet fogalmaznak meg az utókor számára.

Forrás: napló

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!